Nový dizajn firemného portfólia bol realizovaný v septembri 2016. Tento web zobrazuje náš kreatívny vesmír, naše referencie a prezentuje tak našu spoločnosť a jej filozofiu nekonečnej kreativity. Našou novou firemnou farbou je fialová. Je to farba originality a diplomacie. Fialová harmonizuje energetické vlny, dodáva kreativitu a predstavivosť. Túto farbu obľubujú svojrázni ľudia s veľkou dávkou fantázie.

V novej farbe sme vytvorili aj firemné vizitky, obálky a notesy pozrite si prezentáciu našej firemnej identity.

Responzívna stránka

Je rok 2016 a náš nový web je pochopiteľne responzívny, rovnako ako bola aj predošlá webstránka. V dnešnej dobe by mal každý web byť responzívny, čiže adaptabilný, alebo po slovensky “prispôsobiteľný”. Responzívny dizajn znamená, že sa webová stránka automaticky prispôsobuje zariadeniu, v ktorom si ju prezeráte. Jedná sa o rovankú stránku, ktorej šírka a poloha objektov sa mení podľa zariadenia, ktoré človek používa na jej prehliadanie. Dizajn sa prispôsobí počítaču, tabletu aj inteligentnému telefónu. Toto je veľmi dôležité v dobe, keď stále viac ľudí vyhľadáva informácie na internete práve z mobilného telefónu alebo tabletu. Webstránka “iba pre počítač” postupne stráca v tomto veku význam.

Návrh homepage

Konzistentný dizajn

Referencie

Stručne o abaffydesign.com

  • Naša práca: kompletný redizajn, logo, dizajn stránky, responzívne HTML+CSS
  • Realizácia: september 2016
  • Klient: sami sebe
  • Status: on-line
  • Linka: www.abaffydesign.com

Mimochodom všimli ste si, že každú stránku na našom webe zakončujeme naspodku najdôležitejšími kontaktmi? Osvedčilo sa nám, že keď používateľ prehliada stránku, a na jej konci nájde výrazný kontakt, tak ho to motivuje ozvať sa nám.

Referencie

Pozrite si aj ďalšie naše referencie